Avcılar Unox Servis

Avcılar Unox Servis 150 TL Endüstriyel Unox Servisi

Uzun ömürlü olması ve hızlı servis için Unox endüstriyel ürünleri bir çok mekanda kullanılmaktadır. Avcılar Unox Servisi firmamız hem ticari işletmelere hemde yaşam alanı konutlarda kullanılan tüm endüstriyel sanayi tipi unox cihazları için tamir onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Hızlı ve doğru servis çözümleri almak için 444 67 02 telefon numarasından hemen bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel fırın ve ekipmanlar denince ilk akla gelen bir kaç markadan biri Unox’dur. Kendini kanıtlamış ve yıllardır bir çok ticari alanda kullanımı vardır. Her ne kadar uzun ömürlü olsa da zaman içinde teknik veya kullanıcılardan kaynaklı arıza ve sorunlar çıkarabilmektedir. Bu durumda en yakındaki servisimiz sizlere kısa sürede tamir onarım hizmeti sağlayacaktır.

Avcılar Unox Arıza Tamir Servisi

İster endüstriyel sanayi tipi cihazlar olsun ister konutlarda kullanılan beyaz eşyalar olsun kesinlikle yeni nesil cihazlarda üstün deneyim ister. Arızalı cihazlarda son yıllarda en sık görülen şikayetler sık sık arızaların ayı yerden oluşmasıdır. Unox cihazları içinde mutlaka tecrübesi yüksek ve ürün teknolojilerini yakından bilen teknik servislerle çalışınız.

Avcılar Unox Arıza Tamir Servisi

Avcılar Endüstriyel Unox Servisi Hizmet bölgelerimiz :

 • Ambarlı Unox Servisi,
 • Cihangir Unox Servisi,
 • Denizköşkler Unom Servisi,
 • Firuzköy Unox Servisi,
 • Gümüşpala Unox Servisi,
 • Tahtakale Unox Servisi,
 • Üniversite Unox Servisi,
 • Yeşilkent Unox Servisi,

Unox bakerlux fırın tamiri, Anna fırın tamir, Anna XF Konveksiyonel fırın servisi, Bakertop plus kombi fırın tamiri, Unox Vittorria Konveksiyonel Buharlı fırın servisi hizmetlerimiz vardır. Günümüz Unox modelleri ve eski tip tüm serilerde servisimiz vardır.

Avcılar Unox Bakım Servisi

Pişirme üniteleri bulunan her mekanda Unox ürünleri karşımıza çıkmaktadır. Restoran ve otel gibi bu tür işletmelerde yoğun olarak kullanılan endüstriyel ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Merkez Endüstriyel servis olarak eski yeni tüm Unox ürünlerinde bakım onarım hizmeti vermektedir.

Firmamız endüstriyel sanayi tipi fırın ve ekipmanlarda en ekonomik ücretlerle Unox bakım hizmeti sunar. Servsimizi arayarak bakım gereken cihaz hakkında detaylı bilgi veriniz. Çağrı merkezimiz sizlere bakım ücretleri ve diğer teknik konularda hemen bilgi verecektir.

 • Endüstriyel Mutfak Servisi
 • Endüstriyel Mutfak Tamiri
 • Endüstriyel Mutfak Bakım hizmetleri
 • Endüstriyel Mutfak Yedek Parça Değişim
 • Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi
 • Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

Avcılar Unox Endüstriyel Yedek Parça

Sanayi tipi mutfak cihazları, mutfak ekipmanları, Pişiriciler, Konveksiyonel yada buharlı ekipmanlar ve soğutucularda olası arıza durumlarında parça değişmesi gereken durumlar olacaktır. Bozulan ve Arızalı parçaların mutlaka 1.sınıf kalite yada orijinal yedek parçalar ile değişimi gereklidir. Bunun dışında yapılacak her işlem yanlış ve hatalı olacaktır.

Merkez Endüstriyel Teknik servis şirketimiz tüm yapılacak işçilik işlemleri cihazlarından en yüksek performansı almanız içindir. Bu nedenle ikinci sınıf yan sanayi yedek parça kullanımı yapılmamamaktadır.

Avcılar Unox Yetkili Servisi

Avcılar Unox Yetkili Servisi

İstanbul Anadolu Yakası Merkez Endüstriyel Servis olarak müşterilerimize özel servis olarak işlem yapıyoruz. Unox yetkili servisi işlemi firmamız tarafından yapılmamaktadır. Garantisi devam eden cihazlar, yeni satın alınmış Unox endüstriyel ekipmanlar için yetkili servisine ulaşmanız gereklidir. Garantisi bitmiş cihazlarınız ve ürünler için firmamızdan uygun fiyatlarla özel Unox servis hizmeti alabilirsiniz.

Avcılar Unox servis hizmetlerimiz bölgemizdeki tüm semt ve mahallelerde vardır. Servis kaydı için çağrı merkezi üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir