Endüstriyel Bulaşık Makinesi Neden Köpürür

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Neden Köpürür 3 Önemli Detay

Aklınızda olan endüstriyel bulaşık makinesi neden köpürür sorusunun tek bir nedeni olmamaktadır. Köpürme nedeni bir çok sebepten kaynaklanabilir ve önüne geçilmesi gerekmesi önemlidir. Örneğin endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı yada kimyasalı yanlış kullanımından ötürü makineniz köpürme yapabilmektedir. Köpürmenin nedeni ille de arızadan kaynaklı olduğu anlamına gelmez. Yanlış kimyasal yada deterjan kullanımı da köpürme nedenlerinden biridir.

Tabi ki sadece deterjandan kaynaklı endüstriyel bulaşık makinesi neden köpürür sorusuna tek cevap değildir. Bununla ilgili makalemizin devamında bahsedeceğiz. İş yerinde endüstriyel olarak kullanılan bulaşık makineleri bozulma yapması durumunda ivedi olarak müdahale edilmeli ve iş akışını engellememelidir. Bu sebeple oluşabilecek tüm bulaşık makinesi arızasında endüstriyel servis firmamızı arayabilir ve hemen destek talep edebilirsiniz.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Köpürme Nedenleri

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Köpürme Nedenleri

Bulaşık makinesi köpürme nedenleri bir çok sebepten kaynaklanabilir. En çok karşılaştığımız kullanıcı hatasından kaynaklanma fakat bulaşık makinesi teknik sebeplerden ötürüde köpürme yapabilmektedir. Uzun yıllardır endüstriyel bulaşık makinesi tamiri yapan firmamız endüstriyel bulaşık makinesi neden köpürür, problemi teknik ise nokta atışı müdahale ile çözümlemektedir.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Köpürme Çözümleri

Bulaşık makinelerinde köpürme sorunlarında kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlarda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Ticari mekanlarda ve yaşam alanlarında kullanılan tüm sıfır ve ikinci el endüstriyel malzemeler ve ekipman için servisimiz bulunmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Köpürme Çözümleri

1 . Yanlış Deterjan Kullanımı Köpürmeye Neden Olur

Profesyonel bulaşık makinesi servisi hizmeti veren firmamız tarafından tüm arıza çözüm işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Endüstriyel bulaşık makinesi köpürme çözümleri olarak deterjan kullanımının doğru olduğuna eminseniz ve sıcak suyun doğru orana geldiğine eminseniz diğer köpük yapma nedenlerine gelelim. Kullanılan deterjan ve kimyasalın hatalı olması en büyük köpük yapma sebebidir. Fakat doğru kimyasal ve deterjan kullanımı yapıyorsanız ve durulama suyu sıcaklığı düşük değilse deterjan pompasında sorun olmaktadır.

2 . Endüstriyel Bulaşık Makinesi Pompası Arızalıdır

Deterjan pompası tamir edilebilen bir parça değildir. Genellikle yeni bir endüstriyel bulaşık makinesi deterjan pompası değişimi için firmamızı arayabilir ve müsaitlik durumuna göre aynı gün garantili olarak alabilirsiniz. Kısaca endüstriyel bulaşık makinesi neden köpürür soruna kısaca kullanılan deterjan, kullanılan kimyasal, rezistans arızası ve son olarak deterjan pompası arızasından kaynaklanmaktadır.

3 . Su Sıcaklığı Köpürmeye Neden Olabilir

Endüstriyel bulaşık makinesi köpürme nedenleri nden bahsetmek gerekirse, uygun kimyasal kullanılmaması haricinde kazandaki su sıcaklığına gelmeden yıkama işlemine başlaması köpürmeye sebep olabilen etkenlerdendir. Endüstriyel bulaşık makinası tamiri için firmamızı arayabilir ve rezistans arızasında değişimi garantili olabilmektedir.

Endüstriyel bulaşık makinesi servis hizmeti almak için bize her yerden 444 67 02 numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir