Endüstriyel mutfak yıkama ekipmanlarınız inçin hemen servis gönderiyoruz. Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi için acil taleplerinizde 444 67 02 şimdi arayıp hemen servis kaydı oluşturunuz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde endüstriyel bulaşık makineleri için teknik servisimiz vardır.

Merkez Endüstriyel Teknik Servis şirketimiz 20 yılı bulan sektör deneyimi ile sizlere kusursuz bir servis imkanı sunar. Beklemeden en hızlı servisi en uygun fiyatlarla ekonomik olarak sadece bizden alırsınız.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel sanayi tipi bulaşık makinesi ve yıkama sistemleri bir çok alanda kullanılmaktadır. Oteller, Hastaneler, Restoranlar, Cafe & Bar, Fast Food işletmeleri, Marketler, Fırınlar, Hastaneler, Catering firmaları ve daha bir çok alanda kullanımı vardır. Yüksek performans, uzun ömürlü olması, kapasitesi bakımından tercih edilirler. Her ne kadar dayanıklı olsada bu cihazlarda zamanla arıza çıkarabilirler.

Teknik Servisimiz Merkez Endüstriyel olarak Rational, Elektrolux, Scotsman, Crsytal, Empero, Ice tech, Empero, Öztiryakiler, Zanussi, Eka fırın, Unox, Simag, Teka, Dominox, Wahite westinghouse, Libherr, Maytag, Smeg, Subzero, General electric, Amana ve diğer tüm kullanım yapılan cihaz modellerinde hizmet vermektedir.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamiri

Standart model bulaşık makinesi dahil her modelde en iyi servisi en garantili şekilde biz sağlıyoruz. Eski ve yeni nesil tüm bulaşık makinesi ve yıkama ekipmanlarınız için tecrübemiz bulunmaktadır. Amacımız sizlere çok uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanım sağlayacak şekilde teslim etmektir. Bulaşık makinesindeki arıza ve sorun her ne olursa olsun aynı gün gelip yerinde çözüm sağlıyoruz.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamiri

Giyotin Bulaşık Makinesi Servisi

Servis bünyemizde firmalarınızda kullanılmakta olan Giyotin tip bulaşık makineleri içinde servis verilir. Alanında uzman teknisyenlerimizle hızlı ve ekonomik çözümler sunarız. Makinenizdeki olası parça değişim durumlarında orijinal yedek parça servis desteğimizde bulunmaktadır. Sizlere yönlendireceğimiz servis ekiplerimizin önceliği cihazlarınıza yerinde müdahale yapmaktır.

Giyotin Bulaşık Makinesi Servisi

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Servisi

Konveyörlü bulaşık makineleri içinde tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmetimiz vardır. Markası ve modeli her ne olursa olsun tüm konveyörlü bulaşık makinesi cihazları için bizden aynı gün adresinizde servis alabilirsiniz.

  • Bulaşık makinesi çalışmıyor
  • Bulaşık makinesi yıkama yapmıyor
  • Makinem gürültülü çalışıyor
  • Bulaşık makinesi deterjan almıyor
  • Makineye elektrik gelmiyor
  • Bulaşık makinesi su akıtıyor
0000
Öztiryakiler Endüstriyel Bulaşık Makinesi
0000
Empero Endüstriyel Bulaşık Makinesi
0000
Şenox Endüstriyel Bulaşık Makinesi
0000
İnnoksan Endüstriyel Bulaşık Makinesi
0000
Arisco Endüstriyel Bulaşık Makinesi
000
Electrolux Endüstriyel Bulaşık Makinesi
000
Ndustrio Endüstriyel Bulaşık Makinesi
000
Maksan Endüstriyel Bulaşık Makinesi
000
Hobart Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Telefonu

Size en yakındaki Endüstriyel Bulaşık Makinesi tamir servisine ulaşmak için 444 67 02 hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezi bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Restoranlar, cafeler, pastaneler, lokanta ve çeşitli ticari mekanlar için yıllardır hizmet vermekteyiz.