Endüstriyel mutfak soğutma ekipmanları servisi arıyorsanız sizlere en yakındaki teknik servis ekibiyiz Endüstriyel Buzdolabı Servisi için acil taleplerinizde 444 67 02 numaradan bizi aramanız yeterlidir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde endüstriyel soğutma sistemleri buzdolapları için teknik servisimiz vardır.

Merkez Endüstriyel Servis firmamız 20 yılı aşmış sektör deneyimi ile sizlere kusursuz bir servis ayrıcalığı sunar. Beklemeden en hızlı servisi en uygun fiyatlarla ekonomik olarak sadece bizden alırsınız.

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi

Endüstriyel sanayi tipi buzdolabı ve soğutma sistemleri bir çok alanda kullanılmaktadır. Oteller, Hastaneler, Restoranlar, Cafe & Bar, Fast Food işletmeleri, Marketler, Fırınlar, Hastaneler, Catering firmaları ve daha bir çok alanda kullanımı vardır. Yüksek performans, uzun ömürlü olması, kapasitesi bakımından tercih edilirler. Her ne kadar dayanıklı olsada bu cihazlarda zamanla arıza çıkarabilirler.

Firmamız Merkez Endüstriyel Servis Rational, Elektrolux, Scotsman, Crsytal, Empero, Ice tech, Empero, Öztiryakiler, Zanussi, Eka fırın, Unox, Simag, Teka, Dominox, Wahite westinghouse, Libherr, Maytag, Smeg, Subzero, General electric, Amana ve diğer tüm kullanım yapılan cihaz modellerinde hizmet vermektedir.

Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Tamiri

Klasik tip buzdolapları, tezgah altı veya tezgah üstü soğutucular dahil her modelde en iyi servisi en garantili şekilde biz sağlıyoruz. Eski ve yeni nesil tüm modellerde tecrübemiz bulunmaktadır. Amacımız sizlere çok uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanım sağlayacak şekilde teslim etmektir. Cihazlarınızdaki arıza ve sorun her ne olursa olsun aynı gün gelip yerinde çözüm sağlıyoruz.

Endüstriyel Buzdolabı Tamiri

Endüstriyel Fırın Onarım Servisi

Empero Teknik Servis, Fagor Teknik Servis, Maksan Teknik Servis, İnoksan Teknik Servis Öztiryakiler Teknik Servis, Vista Teknik Servis, Estrade Teknik Servis, Ndustiro Teknik Servis, Liebherr Teknik Servis, Fhıaba Teknik Servis ve diğer tüm marka model endüstriyel soğutucu dolap ve mutfak ekipmanları için servisimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Buzdolabı servisimiz kapsamında kurulum, montaj, yer değiştirme, bakım, yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır. Endüstriyel mutfak servisi için her ilçeye özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden mekanınıza hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız.

0000
Market Endüstriyel Dolapları
0000
Balık Dolap ve Reyon Servis
0000
Kasap Dolap ve Reyon Servis
0000
Pasta Dolap ve Reyon Servis
0000
Derin Dondurucu Dolap ve Dipfriz
000
Soğuk Oda ve Depo Servis
000
Soğutma Kabinleri ve Depo Servis
000
Market ve Bakkal Sütlük Dolabı
000
Dondurma Makinesi Servis

Endüstriyel Buzdolabı Servisi Telefonu

Endüstriyel Buzdolabı Servisi Telefonu

Size en yakındaki endüstriyel buzdolabı tamir servisine ulaşmak için 444 67 02 hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezi bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Restoranlar, cafeler, pastaneler, lokanta ve çeşitli ticari mekanlar için yıllardır hizmet vermekteyiz.