Kadıköy Unox Servis

Kadıköy Unox Servis 7/24 En Yakın Unox Tamircisi

Dayanıklı olması ve süratli servis için Unox endüstriyel aygıt ve ürünleri bir oldukca işletmede tercih edilmektedir. Kadıköy Unox Servisi firmamız hem ticari işletmelere hemde yaşam alanı konutlarda kullanılan tüm endüstriyel endüstri tipi unox cihazları için onarım onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Süratli ve doğru servis çözümleri almak için 444 67 02 telefon numarasından derhal bizlere ulaşabilirsiniz.

Endüstri tipi endüstriyel pişiriciler, buz makineleri bulaşık yıkama makineleri, servis üniteleri, soğutucular ve öteki tüm ekpimanlarda en süratli servisi en yüksek işçilik kalitesinde vermekteyiz. Kendini kanıtlamış ve senelerdir bir oldukca ticari alanda kullanımı vardır. Her ne kadar uzun ömürlü olsa da süre içerisinde teknik yada kullanıcılardan taraflı arıza ve problemler çıkarabilmektedir. Bu durumda en yakın noktadaki servisimiz sizlere kısa zamanda onarım onarım hizmeti elde edecektir.

Kadıköy Unox Arıza Onarım Servisi

İster endüstriyel endüstri tipi cihazlar olsun ister konutlarda kullanılan beyaz eşyalar olsun kesinlikle günümüz modelleri cihazlarda üstün edinim ister. Arızalı cihazlarda son yıllarda en sık görülen şikayetler sık sık arızaların ayı yerden oluşmasıdır. Unox cihazları içerisinde ne olursa olsun tecrübesi yüksek ve ürün teknolojilerini yakından bilen teknik servislerle çalışınız.

Unox bakerlux fırın tamiri, Anna fırın onarım, Anna XF Konveksiyonel fırın servisi, Bakertop plus kombi fırın tamiri, Unox Vittorria Konveksiyonel Buharlı fırın servisi hizmetlerimiz vardır. Günümüz Unox serileri ve önceki tip tüm serilerde servisimiz vardır.

Kadıköy Unox Arıza Onarım Servisi

Kadıköy Unox Bakım Servisi

Pişirme üniteleri bulunan her mekanda Unox ürünleri karşımıza çıkmaktadır. Restoran ve otel şeklinde bu tür işletmelerde yoğun olarak kullanılan endüstriyel ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Merkez Endüstriyel servis olarak önceki yeni tüm Unox ürünlerinde bakım onarım hizmeti vermektedir.

Firmamız endüstriyel endüstri tipi fırın ve ekipmanlarda en ekonomik ücretlerle Unox bakım hizmeti sunar. Servsimizi arayarak bakım ihtiyaç duyulan aygıt hakkında detaylı informasyon veriniz. Davet merkezimiz sizlere bakım ücretleri ve öteki teknik mevzularda derhal informasyon verecektir.

  • Endüstriyel Mutfak Servisi
  • Endüstriyel Mutfak Tamiri
  • Endüstriyel Mutfak Bakım hizmetleri
  • Endüstriyel Mutfak Yedek Parça Değişiklik
  • Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

Kadıköy Unox Endüstriyel Yedek Parça

Endüstri tipi mutfak cihazları, mutfak ekipmanları, Pişiriciler, Konveksiyonel yada buharlı ekipmanlar ve soğutucularda ihtimaller içinde arıza durumlarında parça değişmesi ihtiyaç duyulan durumlar olacaktır. Bozulan ve Arızalı parçaların ne olursa olsun 1.derslik kalite yada orijinal yedek parçalar ile değişimi gereklidir. Bunun haricinde yapılacak her işlem yanlış ve hatalı olacaktır.

Merkez Endüstriyel Teknik servis şirketimiz tüm yapılacak işçilik işlemleri cihazlarından en yüksek performansı almanız içindir. Bu sebeple ikinci derslik yan sanayi yedek parça kullanımı yapılmamamaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir